Türkiye Dental

Türkiye Dental

Türkiye Dental

Türkiye Dental

Türkiye Dental, tıbbi protokoller çerçevesinde; Sağlık Bakanlığı ve bağlı bulunduğu meslek örgütünün prosedürlerini hastalarına sağlık hizmeti olarak sunar. Diş hekimliği alanında hizmet veren klinik, İstanbul ve Mersin’de hasta kabulü yapmaktadır. İstanbul Bahçeşehir, Mersin Yenişehir ve Mersin Mezitli’de sunulan diş kliğini hizmetleri, pek çok modern tedavi bileşenini kapsar niteliktedir.

Türkiye Dental, diş tedavisine ihtiyaç duyan hastaların tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere yapılanmış tesislerde hizmet verir. Birçok tedavi çeşidini sunduğumuz kliniklerimizde, çene cerrahisinden estetik diş tasarımı uygulamalarına kadar birçok branç bulunmaktadır.

Protokollerde yer aldığı üzere her kliğinin olması gerektiği gibi, kliniklerimizde uzman diş hekimleri görev yapar. İmplant ve protez gibi işlemlerde hastalarımıza farklı seçenekleri sunar ve kendileri için uygun tercihi yapabilmelerini sağlarız. Bu bağlamda fiyat politikamız da hastanın ihtiyacına ve bütçesine uygun seçimi yapabilmesi şeklinde şekillenir. Tabii tüm sağlık uygulamalarında olduğu gibi, sağlık hizmetinin sunumunda kullanılacak fiyatlara meslek kuruluşu karar verdiğinden, bu noktada kliniğimizin rekabet gibi bir durumu söz konusu değildir. Biz bize kanunların izin verdiği sınırlar dahilinde çalışıyor ve kamusal görev ifa ediyoruz.

Türkiye dental, Türkiye’den ve eğer talep ederlerse yurtdışından hasta kabul etmektedir. İstanbul ve Mersin’deki kliniklerimizden randevu alarak, herhangi bir yerden ağız ve diş sağlığı hizmeti almak üzere bize başvuru yapılabilmektedir. Ülkemizin son yıllarda artan oranda sağlık turizmi talebi görmesi sebebiyle, bizim gibi hemen her klinik bu şekilde hasta kabulü yapmaktadır. Tüm hastalarımıza eşit mesafede ve etik ilkeler doğrultusunda herkese sağlık hizmeti sunuyoruz.

Türkiye’de Diş Tedavisi

Türkiye diş sağlığı açısından oldukça gelişmiş ve popüler olan bir ülkedir. Bünyesinde birçok özel diş kliniğini barındırmaktadır. Bu özel kliniklerin çoğunda bünyelerinde uzman kadrolar barındırmaktadırlar. Bu uzman kadronun bilgi ve tecrübeleri ile gün geçtikçe büyümeye ve gelişmeye devam etmektedirler.

Türkiye dental neredeyse tüm diş sağlığı tedavilerini gerçekleştirebilmektedirler. İmplant, gülüş tasarımı, pembe estetik ve seramik, zirkonyum kaplama tedavilerini profesyonel ve uzman kadro ekibiyle sağlamaktadırlar.

Türkiye Dental, Türkiye başta olmak üzere yurt dışından gelen ve diş tedavisi görecek olan hastalara hizmet vermektedir. Yurt dışından da rağbetin olduğu bilinmektedir ve bu rağbet her geçen gün artarak büyümeye devam etmektedir. En teknolojik cihazların kullanımı ile muayene işlemleri gerçekleşmektedir.

Tedavi Prosedürü

Türkiye dental de işlemlere başlanmadan önce hasta sorunları ve rahatsız olduğu konular dinlenir. Uzman diş hekimleri tarafından dinlenen bu sorun ve rahatsızlıklar doğrultusunda çeşitli tercihler sunulur hastaya. Ardından diş sağlığı problemi yaşayan hasta detaylı bir muayene aşamasından geçmektedir. Bu aşama birçok muayene biçimini bünyesinde barındırmaktadır. Muayene işlemleri ilk olarak dişlerin filminin çekilmesiyle başlar ve çene ölçüleri alınarak aynı zamanda dişlerin yapılarının fotoğrafları ve videoları çekilerek devam eder. Tüm bu muayene süreçleri tamamlandıktan sonra diş hekimi ile hasta arasında detaylı istişare gerçekleştirilerek uygulanacak yönteme ve işleme karar verilir.

Yöntem ve işlemler belirlendikten sonra uygulamaya geçilerek kısa bir sürede hastanın istediği diş tedavisi tamamlanmış olur. Diş tedavisi süreleri uygulanan işlemlere ve yöntemlere göre değişiklik gösterebilmektedir. Birçok diş tedavisi bulunmaktadır. Sadece dolgu gerektiren veya diş beyazlatma tedavileri oldukça kısa ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Tek seansta gerçekleştirilen bu tedavilerin dışında iki ila üç seans süren tedavilerde bulunmaktadır. Örneğin seramik veya zirkonyum gibi kaplamalar biraz daha zaman alabilir ve ortalama 2 seansta gerçekleştirilir. Elbette istisnai durumlar göz önünde bulundurulmalıdır ve yaşanabilecek çeşitli sorun sıkıntılar bu süreleri uzatabilmektedir.

Online Randevu Talebi Oluştur

Lütfen sizden istenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurunuz, hasta danışmanlarımız en kısa sürede sizlere geri dönüş sağlayacaktır.

Instagram Whatsapp