İstanbul Diş Poliklinikleri

İstanbul Diş Poliklinikleri

İstanbul Diş Poliklinikleri

İstanbul Diş Poliklinikleri

İstanbul diş poliklinikleri, bünyelerinde alanında yetkin uzmanlar bulundurur ve tıbbi protokoller kapsamında son teknoloji ekipmanlar kullanır. Herkes için sağlık herkes için güzel ve sağlıklı gülümseme amacıyla çıkılan diş sağlığı hizmetleri bu yolunda, tüm kliniklerin, hastaların ihtiyaçlarını evrensel ilklere göre karşılama sorumluluğu vardır.

İstanbul Diş Poliklinikleri, sağlık bakanlığı ve meslek odasının onayı ile ulusal ve evrensel tıbbi protokollerle hizmet verir. Bu noktada herhangi bir kliniğin diğerine üstünlüğünden söz edilemez ve hizmette birlik esası söz konusudur.

Kanunlarımıza göre sağlık hizmetleri, kamu hizmeti olarak tanımlanır. Kamu hizmetleri rekabet koşulları dışında yer alır ve ulusal standarda sahip olmalıdır. Bu bakımdan İstanbul Diş Poliklinikleri, genel uygulamalar bakımından yaklaşık aynı prosedürlere sahiptir. Ancak elbette tercihiniz noktasında özgürsünüz ve dilediğiniz kliniği kendi kriterleriniz kapsamında tercih edebilirsiniz.

Diş Poliklinikleri Hangi Sağlık Hizmetlerini Sunar?

Diş poliklinikleri, diş hekimliği hizmetleri içerisinde yer alan tüm hizmetleri sunabilir. Ancak elbette her klinik veya muayenehane, donanım bakımından farklı olanaklara sahiptir. Örneğin, kimi klinikler röntgen cihazı bulundurmayıp, bu ihtiyacı klinik dışından temin ederken, kimileri muayenehane içerisinde bu donanımı bulundurabilir. Bu donanım seviyesine bağlı olarak kliniklerin verdiği hizmetlerin kapsamı değişse de, protokol olarak hizmet içeriği aynı olacaktır.

Örneğin; dolgu, tüm kliniklerde denk biçimde sunulan bir tedavi biçimidir. Sağlık Bakanlığı ve meslek odasının belirlediği ve kanunen onaylanmış yöntemler tüm kliniklerde uygulanır. Bu noktada etik olarak bir klinik veya hekim diğerinden farklıdır demek doğru değildir.

Diğer yandan, hekimlerin pratik yaptıkları veya özel eğitimleri aldıkları alanlar değişebilir. Estetik uygulamalar ve ortodonti gibi özel uygulamalarda pratiği olmayan hekimler bu hizmetleri sunmayabilir. Bu konuda bilgi almak için ilgili kliniğe danışabilirsiniz.

İstanbul Diş Poliklinikleri Fiyatları

İstanbul diş poliklinikleri fiyatları, meslek odasının belirlediği asgari fiyatlar ve üzerindeki fiyatlar biçiminde şekillenir. Her diş tedavisinin farklı detayları olduğu için, uygulamaların aynı bağlamda dahi farklı fiyatları olabilir. Örneğin, implant tedavisi için kullanılan malzemelerin menşei ve türü fiyatlar üzerinde ciddi şekilde etkilidir. Bunun gibi, kullanılacak diş telinin türü veya çene cerrahisi uygulamasının boyutu, diş tedavisinin toplam fiyatını değiştirecektir.

Diş tedavisi fiyatları hakkında bilgi almak için muayene olmalı ve sizin için belirlenen tedavinin ücretini öğrenmelisiniz. Her birey için gerekli olan tedavi türü farklı olacağından, fiyat da farklı olacaktır.

İstanbul Diş Poliklinikleri Randevu İşlemleri

İstanbul Diş Poliklinikleri randevu işlemleri, telefonla yapılabilmektedir. Bu süreçte sizden herhangi bir ücret istenmez. Size ve kliniğin randevu programına uygun bir şekilde randevu alabilmeniz mümkündür. Yalnız bu noktada kliniğin sizin ihtiyacınız bağlamında hizmet verip vermediğini öğrenmeniz gerekir. Klinik buna karar verebilmeniz için muayene olmanızı da tavsiye edebilir. Kliğini arayarak, sorununuzu anlatıp size destek vermelerini talep etmeniz halinde, gerekli süreç size aktarılacaktır.

İstanbul Acil Diş Poliklinikleri

Acil diş tedavisi, nadiren de olsa başınıza gelmesi halinde ciddi bir gereksinim haline gelebilir. Mesai saatleri dışında, resmi tatiller ve hafta tatillerinde ciddi diş ağrıları ve diğer sorunlarla karşılaşmanız durumunda, acil diş tedavisine ihtiyaç duyabilirsiniz. İstanbul’da bu noktada size destek verecek pek çok klinik vardır. Normal randevu uygulamalarında olduğu gibi acil müdahale için telefon edebilir, uygunluğu sorgulayabilirsiniz.

İstanbul Diş Poliklinikleri, poliklinik isminin gerektirdiği gibi pek çok tedavi hizmetini sunarlar. Bu hizmetleri öğrenmek ve randevu alarak tedavi sürecinizi başlatmak için telefon edebilir, diş sağlığı sorunlarınızdan kurtulma yolunda ilk adımı atabilirsiniz.

Online Randevu Talebi Oluştur

Lütfen sizden istenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurunuz, hasta danışmanlarımız en kısa sürede sizlere geri dönüş sağlayacaktır.

Instagram Whatsapp